Dacia Sandero Stepway
1.0 TCe 110 limited edition | 7 jaar Garantie | 360 Camera | Navigatie | Cruise Control
Direct kopen, basisprijs: € 27.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 27.450,-
LEASEPRIJS: € 391,36 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.748,98 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Dacia Sandero Stepway |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TCe 110 limited edition | 7 jaar Garantie | 360 Camera | Navigatie | Cruise Control |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 21 januari 2026 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 1.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 391,36 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 27.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JTX-98-G |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 82 kw / 112 pk |
| Laadvermogen: | 515 kg |
| Gewicht: | 1.070 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Hoogte: | 158 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.585 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 585 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED koplampen
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Rondomzicht camera
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel